Kartą vedžiau žygį grupei moterų, kurias vienija kažkokio kiniško maisto papildo vartojimas. Nepamenu to papildo pavadinimo, bet visą kelią gyrė, kad jis augalinis ir padeda nuo visokių cholesterolių. Po to sustojom papietauti prie ežero ir ant stalo ėmė rastis kumpiai, dešros, pyragėliai… Žodžiu, viskas, kas tą cholesterolį ir kelia. Skaitykite toliau